Wydarzenia

Przedstawiamy kilka ostatnich aktualności i wydarzeń, powiązanych w wybranym kierunkiem. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie szkolne wydarzenia, kliknij przycisk poniżej.
Pokaż wszystkie wpisy
23 październik 2015
V Konferencja Higienistek Stomatologicznych
23 października 2015 odbyła się V Konferencja Higienistek Stomatologicznych Szkół Policealnych Województwa Śląskiego zorganizowana przez Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego im. prof. A. Cieszyńskiego w Zabrzu.
15 październik 2015
Dzień Edukacji Narodowej
13 października podczas Uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej cała społeczność szkolna obchodziła swoje święto. Duże brawa dla uczniów za przygotowanie wzruszającej akademii. Gratulacje dla pierwszaków za otrzymane indeksy. Życzymy powodzenia i samych bardzo dobrych wyników w...
12 sierpień 2015
Program V Konferencji Higienistek Stomatologicznych
Zapraszamy do zapoznania się z programem V Konferencji Higienistek Stomatologicznych Szkół Policealnych Województwa Śląskiego.
01 lipiec 2015
V Konferencja Higienistek Stomatologicznych Szkół Policealnych
W dniu 23 października 2015 roku w Medycznej Szkole Policealnej Województwa Śląskiego w Zabrzu odbędzie się już V edycja Konferencji Higienistek Stomatologicznych Szkół Policealnych. W tym roku zmienia się formuła konferencji. I część konferencji będzie miała formę wykładową, a druga...
05 czerwiec 2015
Festyn Prozdrowotny w Zespole Szkół Specjalnych
3 czerwca 2015 roku nauczyciele naszej szkoły, z wydziału Higieny Stomatologicznej Pani Iwona Maślerz i Iwona Podraza uczestniczyły w Festynie Prozdrowotnym organizowanym w Zespole Szkół Specjalnych nr 42 w Zabrzu przy ulicy Sienkiewicza.